PROdukujemyPROfesjonalne SPOTYPROmocyjnedo internetu.

Zobacz realizacje

Spoty do internetu


Produkujemy animacje wizerunkowe, produktowe i szkoleniowe na strony internetowe, kanały na YouTube, strony na Facebook’u i inne media społecznościowe.

Spoty produkowane są w oparciu o precyzyjne wytyczne klienta oraz dostarczone materiały (teksty i pliki graficzne: logo, zdjęcia, wideo, itp.), ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki danej marki.

Możesz mieć spot w 24h

1. określ czego oczekujesz

Pomyśl, co chcesz powiedzieć w spocie, przygotuj materiały: teksty i pliki graficzne (logo, zdjęcia, wideo, itp). Całość prześlij nam na maila.

2. daj nam czas na realizację

Po otrzymaniu wytycznych i materiałów od klienta przystępujemy do pracy. Gotowy spot przesyłamy Tobie mailem do akceptacji w ciągu 24 godzin.

3. startuj z emisją

Zaakceptowany spot możesz skierować do emisji. Możesz oczywiście mieć uwagi do spotu – poprawki naniesiemy najszybciej jak się da.


Ile to kosztuje?

Zapytaj o cennik

Istnieje możliwość realizacji projektów niestandardowych, z wykorzystaniem animacji 3D, licencjonowanym udźwiękowieniem, podkładem lektorskim, aktorami, grafikami z banków zdjęć (stock’ów)… itp. Takie projekty wyceniamy indywidualnie po szczegółowym omówieniu oczekiwań klienta.

Realizacje


Zobacz przykładowe spoty do internetu zrealizowane dla naszych klientów.
Jeśli potrzebujesz spotu, możesz potraktować je jako źródło inspiracji.

Zaufali nam:KontaktZADZWOŃ

+48 501 291 844

BIURO

ul. Wilczak 18
61-623 Poznań