PROdukujemyPROfesjonalne SPOTYPROmocyjnena monitory.

Zobacz realizacje

Spoty na monitory


Codziennie w dziesiątkach polskich miast, na setkach monitorów reklamowych, emitowane są spoty, które wyprodukowaliśmy. Nośniki cyfrowe w centrach handlowych, placówkach medycznych, środkach komunikacji, klubach fitness, lotniskach, dworcach... wszędzie tam emitowane są nasze produkcje.

Spoty produkowane są w oparciu o precyzyjne wytyczne klienta oraz dostarczone materiały (teksty i pliki graficzne: logo, zdjęcia, wideo, itp.), ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki danej marki.

Możesz mieć spot w 24h

1. określ czego oczekujesz

Pomyśl, co chcesz powiedzieć w spocie, przygotuj materiały: teksty i pliki graficzne (logo, zdjęcia, wideo, itp). Całość prześlij nam na maila.

2. daj nam max. 24h na realizację

Po otrzymaniu wytycznych i materiałów od klienta przystępujemy do pracy. Gotowy spot przesyłamy Tobie mailem do akceptacji w ciągu 24 godzin.

3. startuj z emisją

Zaakceptowany spot możesz skierować do emisji. Możesz oczywiście mieć uwagi do spotu – poprawki naniesiemy najszybciej jak się da.


Ile to kosztuje?

Zapytaj o cennik

Istnieje możliwość realizacji projektów niestandardowych, z wykorzystaniem animacji 3D, licencjonowanym udźwiękowieniem, podkładem lektorskim, aktorami, grafikami z banków zdjęć (stock’ów)… itp. Takie projekty wyceniamy indywidualnie po szczegółowym omówieniu oczekiwań klienta.

Realizacje


Zobacz przykładowe spoty na monitory zrealizowane dla naszych klientów.
Jeśli potrzebujesz spotu, możesz potraktować je jako źródło inspiracji.

Zaufali nam:KontaktZADZWOŃ

+48 501 291 844

BIURO

ul. Wilczak 18
61-623 Poznań