PROstyPROgram partnerski.Dołącz izyskaj SPOTza darmo!

Dowiedz się więcej

O programie


PROsty PROgram Partnerski to rozwiązanie, na którym wszyscy zyskują.
Wystarczy, że zadeklarujesz chęć współpracy z nami i umieścisz na swojej stronie grafikę „Partnera SPOTPRO”, a wyprodukujemy dla Ciebie lub Twojego klienta spot na telebim (lub inny nośnik digital signage) zupełnie ZA DARMO!

Korzyści dla Ciebie


Jeśli sam jesteś profesjonalistą, to z pewnością wiesz jakie korzyści daje współpraca z profesjonalnym partnerem. Zobacz, co od nas dostaniesz.

Spot za darmo

Przystąp do programu, a my wyprodukujemy dla Ciebie lub Twojego Klienta spot za darmo - bez żadnego dodatkowego kosztu!

Profesjonalizm

Wiemy jak projektować animacje mając na uwadze specyfikę różnych nośników reklamowych. Zajmujemy się tym od ponad 7 lat.

Komfort i spokój

Pracując z nami możesz być spokojny o jakość produkcji, które przedstawisz swojemu klientowi. To rozwiązanie komfortowe dla Ciebie i dla niego.

Jakość

Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w produkcji animacji, projektowaniu graficznym i typografii. Dbamy o estetykę i funkcjonalność.

Terminowość

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji. Gotowy spot przesyłamy Tobie w ciągu 24 godzin od otrzymania wytycznych i materiałów.

Atrakcyjne ceny

Wiemy, czego oczekują nasi partnerzy biznesowi. Dlatego zawsze staramy się dostarczać wysoką jakość w korzystnej cenie.

Jak to działa

1. przystąp do programu

Zadeklaruj chęć podjęcia współpracy. Zgłoś się do nas. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

2. umieść grafikę Partnera SPOTPRO

Po przystąpieniu do programu otrzymasz grafikę do umieszczenia na swojej stronie i podlinkowania do www.spotpro.pl

3. zyskaj spot ZA DARMO

Prześlij nam materiały do spotu promocyjnego, a my wyprodukujemy dla Ciebie lub Twojego klienta spot bez żadnego kosztu.*

* promocja dotyczy produkcji spotu 2D na bazie materiałów dostarczonych przez uczestnika programu, o długości do 15 sekund, z przeznaczeniem do emisji na telebimach lub monitorach reklamowych. Przystąpienie do programu jest równoznaczne z deklaracją utrzymania grafiki „Partnera SPOTPRO” na stronie uczestnika programu przez okres minimum 6 miesięcy.KontaktZADZWOŃ

+48 501 291 844

BIURO

ul. Wilczak 18
61-623 Poznań